ניקוי מזגנים באור יהודה

שירות תיקונים והתקנה של כל סוגי המזגנים במחירים הוגנים.

 

ניקוי מזגנים באור יהודה

אור יהודה הינה עיר גדולה שניתן לראות בה מגדלי מגורים, מבני משרדים חנויות ומבנים נוספים. במרביתם יש מערכות מיזוג אוויר. בימי הקיץ החמים והלחים עת עומס החום גבוה מאוד פועלים המזגנים שעות ארוכות, ולעיתים, ברציפות. מזגן הינו מכשיר חשמלי מעולה אבל כמו רבים אחרים יש צורך לתחזק אותו, לנקותו, ולתקנו על פי הצורך. ניקוי מזגנים באור יהודה נעשה על ידי טכנאים מיומנים ומקצועיים אשר מכירים את כל סוגי המזגנים המיוצרים על ידי מגוון חברות רחב. השירות ניתן על פי קריאה מסודרת תקופתית או על פי דחופה עקב תקלה המחייבת תיקון ו/או ניקוי החלקים הפנימיים שבו.

ניקוי מזגנים באור יהודה נעשה במקרים שונים או עקב בעיות הנוצרות. ראשית, יש צורך לנקות את המסננים החיצוניים אשר מתמלאים אבק המונע זרימת אוויר טובה. את הניקוי יבצע הטכנאי  באמצעות מים זורמים ויניחם לייבוש. ניקוי אחר נעשה לצנרת אשר מצטברת בה אבק, ירוקת, ולעיתים, גופים זרים, עלים יבשים וכדומה המונעים זרימת מים תקינה. טיפול במקרים כאלו הוא על ידי נשיפה לתוך הצינור. במידה וקיים גוף זר גדול יחסית הוא ישלוף אותו בשיטות שונות. ריח רע העולה מהמזגן הוא תוצאה של הצטברות מים על הסוללה הפנימית שבשילוב של מים ואבק הופכים לעובש. טכנאי מזגנים באור יהודה יבצע טיפול מתאים במקרה זה, ויגרום למזגן לחזור לתפקוד רגיל.

כאשר טכנאי מגיע לצורך ניקוי מזגנים באור יהודה הוא יבצע בדיקה כללית למזגן כדי לוודא שהוא פועל היטב. במידה ויתברר כי יש תקלה נוספת הוא יטפל בה בכפוף להסכמת הלקוח. כל טכנאי מקצועי מצויד בניידת שירות מאובזרת הכוללת את כל כלי העבודה וחלקי החילוף הנדרשים. בעת הצורך הוא יכניס חלקי חילוף תקניים או אחרים המאושרים על ידי החברות היצרניות.

נורית מרחובות

שירות מעולה ומהיר במחירים הוגנים ממליצה בחום!

נורית

רחובות

אבלין מרחובות

אין אנשים כאלו! כלכך סבלני ומסביר הכל מאוד מרוצה!

אבלין

רחובות